Rotek s.r.o.

Strojárska firma s profesionálnym

prístupom a kvalitou výrobkov

Zistiť viac
O NÁS

Profil spoločnosti

ROTEK s.r.o. je slovenská strojárska firma so sídlom v Nižnej nad Oravou. Pracuje vo vlastných objektoch v areáli bývalej OTF Nižná. Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam, ale aj konkurencii spoločnosť neustále napreduje. Priamoúmerne s technologickým pokrokom sa rozširuje aj strojový park. Spoločnosť sa zameriava na výrobu lisovacích foriem, ohýbacích a strihacích nástrojov, montážnych a zváracích prípravkov. V programe má taktiež malosériovú výrobu strojárskych dielov podľa požiadaviek zákazníka.

ConsultingPress Management Consulting Template

Spoločnosť ako držiteľ certifikátu systému manažérstva kvality funguje v súlade s požiadavkami normy ISO 9001:2009. Našim zákazníkom poskytujeme profesionálny prístup pri realizácii zákaziek, ústretové termíny, výhodné ceny a kvalitu dodávaných výrobkov. To všetko je súčasťou našich zlatých pravidiel Politiky kvality.

Náš pracovný proces od prijatia objednávky až po expedíciu prechádza technickým spracovaním v CAD a CAM programoch – Siemens NX 8 – Unigraphic, Solid Works, Solid Edge, Surfcam Velocity či Autocad. Samotná výroba je realizovaná na moderných CNC centrách (sústruženie, frézovanie), ale aj na konvenčných strojoch ako sú frézky, sústruhy, brúsky, nožnice na plech, ohýbačka plechov atď.

Nami spracované produkty kooperujeme až po finálnu úpravu podľa požiadaviek zákazníka. Povrchové či tepelné úpravy sa zhotovujú u našich zmluvných partnerov.

Po zhotovení požadovaného výrobku kladieme vysoký dôraz na výstupnú kontrolu. Tá je zabezpečovaná na 3D meradle Micro Xcel Brown & Sharpe, Mitutoyo Vision QS 200Z3R, 2D meradle Mitutoyo LH600 a profilprojektore Mitutoyo PJ300.